Европрокуратурата влезе в община Симитли

Иззети са документи.

Специализирана операция се провежда в общината в Симитли. В акцията, започнала тази сутрин, участват екипи на ГДБОП по линия на Европейската прокуратура.

Кореспондентът на БГНЕС от Благоевград и региона уточни, че проверяващите са влезли в общината преди обяд.

Иззети са документи.

По неофициална информация проверката е свързана с проекти, свързани със социалната политика на общината.

Няма данни за задържани. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон