Депутатите работиха по-малко от час днес заради липса на кворум

Днешното заседание на Народното събрание няма да се проведе, тъй като депутатите не събраха кворум.

Депутатите си отиват вкъщи след по-малко от един час работа днес, предаде репортер на БГНЕС. 

Днешното заседание на Народното събрание няма да се проведе, тъй като депутатите не събраха кворум. При първия опит се регистрираха 111 депутати, а при втория - 110.

Дневният ред на парламента предвиждаше разглеждане на изменения в Закона за пазарите на финансови инструменти, както и гласуване на Законопроект за безопасността и сигурността по време на спортни мероприятия.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон