Борисов: Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин

Борисов вече няма охрана.

Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен. Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов по повод на свалената му охрана. 

БГНЕС припомня, че  Националната служба за охрана (НСО) е свалила охраната на лидера на ГЕРБ с решения на специализираната комисия. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон