Майкъл Джордан се наслади на луксозна почивка в Ибиса с жена си

"Въздушният" е женен за Ивет Прието от 11 години.

Майкъл Джордан и съпругата му Ивет Прието се възползваха максимално от испанското слънце в Ибиса за романтичната си почивка. Програмата включваше разходка с яхта, слънчеви бани и пури на плажа.

„Въздушният“ и 44-годишният модел Прието са женени от 11 години. Двамата се насладиха на почивката си през уикенда.

Ем Джей беше избрал перфектното ваканционно облекло: бяла фланелка и светлозелени шарени плувни шорти. От своя страна Прието се приспособи към иберийската тенденция с плетена плажна рокля върху бикините си. Двойката беше без двете си дъщери – 10-годишните близначки Виктория и Исабел.

Джордан е считан от мнозина за най-великия баскетболист в историята на НБА. Той е шесткратен шампион на Лигата (от шест изиграни финала), шесткратен носител на приза за Най-полезен играч във Финалите и пет пъти е избиран за МВП на редовния сезон. 14-кратен участник в „Мача на звездите“. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон