Кели Озбърн сподели един от най-добрите моменти с баща си

Смъртта му настъпи само няколко седмици след последното му участие на сцената по време на прощалния концерт на Black Sabbath.

 

Кели Озбърн все още скърби за загубата на баща си, легендарния музикант Ози Озбърн, предаде Пейдж Сикс.

Тя публикува в историите си в Instagram емоционален спомен, като сподели клип от шоуто на A&E „Jack & Ozzy’s World Detour“. Над видеото беше изписано: „Един от най-добрите моменти с Ози!“.

В кадрите Кели, на 40 години, казва на баща си: „Добро утро, имам една песен в главата си и трябва да ти я пусна“, докато той се качва в нейния кемпер. Тя пуска песента „Paradise“ на Джордж Езра и двамата започват да пеят и танцуват заедно. „Обичам те“, казва Кели, а Ози ѝ отвръща: „Аз те обичам повече“.

Кели наруши мълчанието си за смъртта на баща си, когато публикува трогателна почит в социалните мрежи. „Чувствам се нещастна, толкова съм тъжна“, написа тя, добавяйки емоджи със счупено сърце.

Тя сподели и текст от песента „Changes“ на Black Sabbath, която изпълни в дует с баща си през 2003 г.: „Изгубих най-добрия приятел, когото някога съм имала“.

Фронтменът на Black Sabbath, който по-късно се утвърди и като звезда в риалити телевизията, почина на 22 юли на 76-годишна възраст след продължителна битка с болестта на Паркинсон. Той издъхна, заобиколен от близките си.

„Той беше със семейството си и обграден от любов“, написаха в съвместно изявление съпругата му Шарън Озбърн и децата им Джак, Кели, Ейми и Луис, като помолиха за уважение към личното пространство на семейството в този труден момент.

Смъртта му настъпи само няколко седмици след последното му участие на сцената по време на прощалния концерт на Black Sabbath. |БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон