Юлиан Попов оттегли новия план за Витоша

Това на практика означава старт на изработване на изцяло нов план за управление на Витоша.

Служебният министър на околната среда и водите Юлиан Попов е прекратил административното производство по административната преписка "Актуализация на плана за управление на природен парк "Витоша" за периода 2015-2024. Това на практика означава старт на изработване на изцяло нов план за управление на Витоша.

"Новият план ще се възложи от МОСВ, ще се основава на широки консултации със заинтересованите страни, нови данни извлечени от пълно заснемане на региона с последни технологии и детайлен анализ на данните", написа Попов във Фейсбук профила си във вторник късно вечерта. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон