От днес започва фактическото приемане на парк „Врана“. След изпратените разяснения, Столична община изпълни изискванията и процедурата може вече официално да продължи. Това съобщава във фейсбук Стефан Арсов, областен управител на София.
Като областен управител на област София приемам парк „Врана“ с ангажимент за неговото опазване и достъпност за всички граждани. Този красив кът на природата е част от нашето общо наследство и отговорност, която поемаме с грижа и внимание – за днешните и бъдещите поколения, добави Арсов. | БГНЕС
Областният управител на София прие парк „Врана“
19.08.2025 - 17:40
Лиценз
BGNES
Като областен управител на област София приемам парк „Врана“ с ангажимент за неговото опазване и достъпност за всички граждани, заяви Арсов.
Коментар по новината
Още по темата
„Врана“ отново разделя Община и Областна управа
2025-08-01 14:20:02
Парк "Врана" затвори врати, общината праща по пощата ключа му на държавата
2025-07-10 12:30:44
Васил Терзиев с ултиматум за "Врана", паркът може да затвори врати за граждани
2025-07-07 17:37:11
МРРБ за казуса с парк "Врана": Виновен е областният управител на София, не ние
2025-04-23 12:57:45
Етрополе отново става столица на зетьовете
27.06.2026 - 05:51
За първи път в България ще се проведе трансграничен парад по Дунав
27.06.2026 - 04:53