Запалиха светлините на Коледната елха в София. Празничното дърво се намира на площад „Св. Александър Невски“ и е украсено в бяло и червено, с повече от 1300 украшения - коледни цветя и фигурки и над 20 000 светлинки, предаде БГНЕС.
Празничната програма започна в 18.00 ч., а кметът Васил Терзиев пусна светлините на елхата. В програмата участват хорът към Софийската духовна семинария„ Св. Йоан Рилски“ с диригент Николай Георгиев, Поли Генова, Орлин Павлов, детска вокална група „Смехоранчета“ с ръководител Галина Коджаманова и Комбо състав към Националната музикална академия „Проф. Панчо Владигеров“ с ръководител Михаил Йосифов и солисти Моника Велчева и Дария Боева. | БГНЕС
Над 20 000 светлини и коледни цветя грейнаха на Коледната елха в София
Празничното дърво се намира на площад „Св. Александър Невски“ и е украсено в бяло и червено