Движението при 88-и км на магистрала „Струма“ към София е в една лента

Ограничението е в сила до 17.00 часа на 11 декември, четвъртък.

От 8:30 часа тази сутрин движението в участъка между 87-и и 88-и км на автомагистрала „Струма“, в посока София, се осъществява в активната лента и с ограничение на скоростта до 90 километра в час.

Временната промяна е за гаранционен ремонт на тротоарни конзоли на мостово съоръжение на отсечката в област Благоевград. Ограничението е в сила до 17.00 часа на 11 декември, четвъртък.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира водачите да карат внимателно, да спазват правилата за движение, ограниченията на скоростта и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон