Делян Добрев: Не съм напускал и няма да напускам ГЕРБ

Няма нищо вярно в това, което излиза в публичното пространство

"Слуховете за моята смърт са силно преувеличени."

С този цитат от Марк Твен депутатът от ГЕРБ категорично опроверга информациите, че ще напусне ГЕРБ и парламентарната група на партията.

"Скъпи приятели. Не е вярно, че напускам ГЕРБ. Оставам в партията и ще продължа да помагам на всеки един от вас с каквото мога и ще бъда до всеки един така, както вие сте били винаги до мен в последните 20+ години. Няма нищо вярно в това, което излиза в публичното пространство. Скъпи неприятели, Не бързайте да се радвате! И до нови срещи!", написа в собствения си профил Добрев. I БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон