Бедственото положение в Симитли е отменено

Обстановката е овладяна, а речните корита са нормализирани.

Кметът на Община Симитли Апостол Апостолов отменя бедственото положение на територията на общината.

Бедственото положение беше обявено на 27 ноември поради проливни дъждове и усложнена метеорологична обстановка.

Към днешна дата обстановката е овладяна, а речните корита са нормализирани.

Бедственото положение се отменя, считано от днес, информира Община Симитли. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон