Автобус с деца и такси се удариха на гара "Пионер", няма пострадали деца

Автобус с деца и такси се удариха на гара "Пионер" в столицата. Инцидентът стана малко след 16 ч., съобщават очевидци във фейсбук групата за кв. Дианабад в София.

Няма пострадали деца.

Шофьорът на таксито е леко пострадал, ударил се е във волана. Транспортиран е в болница „Царица Йоанна - ИСУЛ“. Образувало се е огромно задръстване на бул. Симеоновско шосе.| БГНЕС

 

Последвайте ни и в google news бутон