Полицията разследва смъртта на трима души в Угърчин

Сигналът е получен на тел. 112 тази сутрин.

Трима души - мъж, жена и момиче на 16 години, са открити мъртви в Угърчин. 

бТВ информира, че телата им са били в района на бивше общежитие, използвано в момента за настаняване на социално слаби. 

От областната дирекция на МВР потвърдиха случая. Сигналът е получен на тел. 112 тази сутрин.

Причините за трагедията все още не са ясни, като органите на реда продължават огледите и разследването и към този час. 

Очаквайте подробности. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон