Авария на "Топлофикация - София" остави без парно и топла вода столичния кв. "Лагера"

Очаква нормалното топлоподаване да бъде възстановено утре сутрин.

Поради възникнала авария на 04.12.2025 г. 08:00 в район Лагера целият квартал има прекъсване на услугата по топлоподаване/ подаване на топла вода.

Това съобщиха от дружеството.

Аварийни екипи работят по отстраняване на повредата, като се очаква нормалното топлоподаване да бъде възстановено в петък,  05.12.2025 г. в 10:00 ч.

"Топлофикация София" ЕАД поднася извинения на засегнатите клиенти за причиненото неудобство.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон