Започна изплащането на пенсиите

Още от 7.30 часа в петък сутрин пред банкоматите из центъра на София се сформираха малки опашки от нетърпеливи възрастни хора.

Започна изплащането на ноемврийските пенсии. Още от 7.30 часа в петък сутрин пред банкоматите из центъра на София се сформираха малки опашки от нетърпеливи възрастни хора, видя репортер на БГНЕС.

Изплащането на пенсиите чрез пощенските станции ще продължи до 20 ноември (четвъртък). 

Датата за изплащане на обезщетенията за безработица през този месец е 17 ноември (понеделник). | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон