Втори ден нови полици за „Гражданска отговорност“ не могат да се сключват заради срив в системата

Към настоящия момент може да се правят само вноски по вече сключени полици, но не и нови застраховки

Технически проблем извади от строя сключването на нови полици за "Гражданска отговорност" в цялата страна, съобщиха за БГНЕС от МВР.

Блокирали са връзките между системата на МВР и Гаранционния фонд за "Гражданска отговорност“, по проблема се работи и от МВР се надяват скоро да бъде отстранен. Блокажът е при сключването на нови полици, иначе вноски по "Гражданска отговорност“ могат да се правят. Сривът е възникнал на 17 януари и все още системата не работи. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон