В МРРБ ще се проведе среща за бъдещето на Природен парк „Витоша"

В срещата ще участва и председателят на парламента.

 

В Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще се проведе съвместна среща за разглеждане на законодателни промени, свързани с развитието на Природен парк „Витоша“.

Срещата ще се проведе в 10.00 часа днес. В нея ще участват председателят на Народното събрание Михаела Доцова, народни представители от ПГ на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, представители на Гражданска платформа „Витоша за всички“ и експерти. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон