Софи Търнър изрази подкрепата си за бившия си съпруг Джо Джонас след излизането на новия му албум. 29-годишната актриса има дъщери Уила, на четири години, и Делфин, на две, от Джо. Софи се включи в социалните мрежи, за да изрази подкрепата си за поп звездата, който току-що издаде първия си солов албум след развода - „Music for People Who Believe in Love“, съобщи Bang Premier.
Новият албум на Джо показва новата му реалност след шумната му раздяла със Софи.
А оглавяващият класациите попзвезда - който беше женен за актрисата между 2019 и 2024 г. - по-рано обясни защо е избрал да обсъди връзката им в албума.
През 2024 г. той заяви пред Billboard: "Понякога беше страшно, но и освобождаващо. В този албум не се опитвам да поставям нещата на показ".
Джо се обръща към писането на песни като "отдушник" на фона на проблемите в личния си живот.
"Преминавах през много промени в живота си, откривах кой съм като човек, баща и приятел и живеех под микроскопа на музикалната индустрия. И мисля, че в такъв луд момент от живота си потърсих отдушник в музиката", разказа поп звездата.
През изминалото десетилетие Джо е имал доста възходи и падения. Въпреки това той няма интерес да се опитва да си разчиства сметките с когото и да било.
"В този албум не се опитвам да се заяждам с никого. Не се опитвам да излагам нещата на показ. Имам прекрасен живот, за който съм благодарен“, каза той.
Софи и Джо обявиха раздялата си чрез съвместно изявление още през септември 2023 г.
Тогава актрисата и попзвездата обясниха, че са решили да „прекратят по взаимно съгласие“ брака си.
Изявлението гласеше: "След четири прекрасни години брак ние взаимно решихме да го прекратим. Има много спекулативни разкази за причините, но наистина това е единно решение и ние искрено се надяваме, че всички могат да уважат желанието ни за личен живот за нас и нашите деца". | БГНЕС