В неделя, 20 юли, ще бъде слънчево, в следобедните часове с разкъсана висока, над планинските райони купеста облачност. Ще духа слаб западен вятър. Дневните температури още ще се повишат и максималните ще бъдат между 32° и 37°, в София - около 32°.
В планините ще бъде предимно слънчево. След обяд ще има купеста облачност и на отделни места ще превали краткотраен дъжд. Ще духа слаб и умерен вятър от запад-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 27°, на 2000 метра - около 19°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа морски бриз. Максималните температури ще бъдат между 28° и 32°. Температурата на морската вода е 25°-26°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
На Балканите ще бъде предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността, но ще е почти без валежи. Температурите ще се повишат. | БГНЕС
Слънчево със слаб вятър в неделя, 20 юли

Дневните температури още ще се повишат и максималните ще бъдат между 32° и 37°, в София - около 32°.
