Подлез на бул. „България“ застрашава живота на софиянци

Висящи железа и лампи принуждават столичани да маневрират, за да избегнат наранявания.

Подлезът на кръстовището на бул. „България“ и бул. „Тодор Каблешков“ в София застрашава живота на преминаващите от там граждани, предаде репортер на БГНЕС.

Висящи железа и лампи принуждават столичани да маневрират, за да избегнат наранявания. Сред тях има и майки и колички. По чудо няма пострадали. Ситуацията е така от близо седмица.

Подлезът е един от най-натоварените, защото се намира в близост до трамвайни спирки, голям търговски център и други обекти. Преминаващите настояват спешно да се вземат мерки, за да няма пострадали. Те са учудени, че в такъв лъскав и престижен квартал на София е допуснато да се образува такова гето. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон