Огромни опашки за билети за мача Левски - Лудогорец

От 6, 30 часа феновете се наредиха пред касите на "Герена"

Огромен интерес предизвика продажбата на билетите за двубоя между Левски и Лудогорец от третия кръг на плейофите в Първа лига, на който "сините" ще получат шампионската купа. Още от сутринта пред касата на Сектор А на стадион „Георги Аспарухов“ се образува дълга опашка от привърженици на „сините“. Очаква се до следобяд билетите да свършат, след като бяха пуснати днес в 10 часа. Все още има налични пропуски онлайн.|БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон