Общото събрание на НСОРБ ще гласува отчетните документи на организацията за 2025 г.

Делегатите в ОС ще гласуват отчетните документи на организацията за 2025 г. и програмата за настоящата 2026 г.

На 24 февруари ще се състои предстои 39-то заседание на Общото събрание (ОС) на Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ).

Делегатите в ОС ще гласуват отчетните документи на организацията за 2025 г. и програмата за настоящата 2026 г. 

Форумът традиционно предоставя възможност за диалог между местната и централната власт по ключови въпроси, свързани с устойчивото развитие, финансовата стабилност и управлението на местните финанси. Общините споделят своите проблеми, представят местната гледна точка, очертават предложения по приоритетни области за развитието на страната ни. Участие в диалога ще вземат ключови представители на властта. Президентът Илияна Йотова ще отправи обръщение към делегатите на 39-то Общо събрание на НСОРБ. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон