Изкъртени и захвърлени ограничители за паркиране в Докторската градина

Поредна вандалщина в центъра на София.

Този път "виновни" са ограничителите за паркиране.

Екип на БГНЕС видя няколко такива ограничителя, които се поставят за да не се паркира на тротоари и тревни площи, изкъртени и захвърлени. Грозната гледка е в идеалния център на София, в Докторската градина. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон