Грипната епидемия в Пловдив свърши, учениците се връщат в клас

В продължение на 7 дни те се обучаваха дистанционно.

Учениците в Пловдив и областта се връщат от днес в класните стаи след края на грипната епидемия.

В продължение на 7 дни те се обучаваха дистанционно.

По данни на здравната инспекция в Пловдив, броят на заболелите е намалял и е много под 210 на 10 000 население. Отпадат и ограничителните мерки за посещения в лечебните и социалните заведения. Разрешават се профилактичните прегледи и имунизациите.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон