Депутатите излизат в 3-седмична ваканция до 10 януари

Следващото пленарно заседание е насрочено на 14 януари 2026 г.

Народното събрание излиза в 3-седмична ваканция, предаде репортер на БГНЕС.

Днес бе последното пленарно заседание на 51-ия парламент. От 22 декември, понеделник, народните избраници запразняват и ще бъдат във ваканция до 10 януари 2026 година. Датата съобщи заместник-председателят на парламента Костадин Ангелов. 

Следващото пленарно заседание е насрочено на 14 януари 2026 г., сряда.

По-рано днес президентът Румен Радев съобщи, че ще връчи проучвателния мандат след Нова година. | БГНЕС 

Последвайте ни и в google news бутон