Лицензионната комисия към БФС официално обяви, че отказва лицензиране на Берое Стара Загора за следващия сезон в Първа лига. Това решение се отнася и за Втора лига, което означава, че старозагорци ще трябва да рестартират от аматьорско ниво.
Важно уточнение е, че от Берое имат 7 календарни дни да обжалват решението, но това означава, че трябва да оправят всички останали проблеми, които имат свързани с лицензирането.
Все още не е ясно какво ще се случи с първенството и ситуацията с изпадащите отбори. Бъдещето на застрашените от изпадане зависи от това на кое място Берое ще завърши в крайното класиране.
Очаква се това решение да бъде взето от спортно-техническата комисия на БФС. |БГНЕС