Задържаха шофьор с 4,46 промила алкохол зад волана

Нарушителят е хванат в бургаския комплекс „Меден рудник“.

Полицията в Бургас залови 37-годишен шофьор-рекордьор по пиянство в комплекс „Меден рудник“. Нарушителят е хванат да шофира автомобил с 4,46 промила концентрация на алкохол.

Инцидентът е от 30 март, когато около 19:40 часа служители на Четвърто районно управление спрели за проверка лек автомобил „Пежо 106“. Проверката е извършена на улица „Ал. Г. Коджакафалията“ до блок 218А в морския град. Зад волана бил мъж от руенското село Добромир. При тестването униформените установили стряскащия резултат. Шофьорът е отказал да даде кръв за химичен анализ и е задържан за срок до 24 часа.

По случая е образувано бързо производство. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон