Влак уби жена, ходеща по релсите край Нови Искър

Пробите на машиниста на влака за алкохол и наркотици са отрицателни.

Жена е загинала, след като е била блъсната от влак в района на Нови Искър. 

Инцидентът е станал снощи около 20:45 ч. От столичната полиция обясниха, че по първоначални данни жената е вървяла по релсите, предаде БНР. Пробите на машиниста на влака за алкохол и наркотици са отрицателни.  | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон