Възрастно семейство пострада при катастрофа в Бургас

31-годишният шофьор с "Пежо Боксер" се е движил с несъобразена с трафика скорост.

70-годишни мъж и жена са настанени в болница след катастрофра в Бургас.

Инцидентът е от вчера сутрин, когато на минути след 9 часа сутринта 31-годишен бургазлия блъска спрелия за извършване на ляв завой "Опел Астра" на възрастното семейство. 

31-годишният шофьор с "Пежо Боксер" се е движил с несъобразена с трафика скорост. Инцидентът става на кръстовището на бургаските улици "Захари Стоянов" и "Капитан Петко войвода".

От удара 74-гдоишният шофьор на "Опел"-а е получил мозъчно сътресение и е настанен в болница "Бургасмед" за лечение. В същата болница е и 73-годишната му съпруга, която е със счупен гръден прешлен. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон