На 3 април, от 10.00 часа, ще бъде валидирана марка посветена на 125 години електротранспорт в София.
Събитието, което се организира съвместно от Столична община и Министерството на транспорта и съобщен, ще се състои в Туристически информационен център „Трамвай 83“, срещу Централни хали
С него ще се отбележи развитието на електрическия транспорт в столицата – традиция, която продължава да бъде в основата на усилията ни за по-чиста, модерна и устойчива градска мобилност.
На събитието ще присъстват транспортният министър Корман Исмаилов, кметът на София Васил Терзиев и др. І БГНЕС