В първата седмица от предизборната кампания, София е залята от политически билбордове

Преобладават рекламите с Радев и с Костадинов, и тук-там ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС.

В първата седмица от предизборната кампания, София е залята от билбордове с политическа реклама, предаде репортер на БГНЕС.

Видимо доминират билборд плакатите на един от основните участници в надпреварата. Рекламите на „Прогресивна България“ са превзели почти всяко голямо кръстовище в София, като по булевард "България" са няколко на брой и в посока Бояна, и в посока център. 

На второ място по брой на използвани билбордове се нарежда партия „Възраждане“.

На няколко ключови отсечки в града са разположени визиите на коалицията ПП-ДБ, както и на ГЕРБ-СДС, като двете коалиции са разпънали и шатри и сцени в парка на НДК в самота сърце на София - едните при входа откъм бул. "Витоша" и бул. "Патриарх Евтимий", а другите - при пилоните.

На бул. Симеоновско шосе пък - от Симеоново посока кръстовището за Студентски град могат да се видят един след друг билбордите на Томислав Дончев от ГЕРБ-СДС, Костадин Костадинов от "Възраждане" и Румен Радев от "Прогресивна България". 

Предизборната кампания продължава до 18 април. Съботата преди вота е отредена за ден за размисъл и всякаква политическа агитация е забранена. За участие в предсрочния вот са регистрирани общо 24 политически формации - 14 партии и 10 коалиции. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон