Турски шофьор на камион самокатастрофира на АМ „Марица“

Прегледан и освободен за домашно лечение.

Турски водач е без опасност за живота след инцидент на магистрала „Марица“.
На 50-ия километър в посока Харманли се е движил товарен „Фиат“, шофиран от 54-годишен водач от Турция, предаде кореспондентът на БГНЕС в региона. Той е загубил управлението над колата, излязъл е вляво по посоката си на движение и се е ударил в мантинела.

Прегледан и освободен за домашно лечение. Образувано е досъдебно производство.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон