Унгарска "специална младежка делегация" се разходи по централната столична улица "Витошка", видя репортер на БГНЕС. Трима младежи внесоха международен привкус на иначе вялия неделен следобед.
Противно на евентуални паралели с провеждащите се в момента парламентарни избори, трима младежи с унгарското знаме в ръце маршируваха гордо по Витошка не в търсене на унгарски гулаш, а на... най-добрата българска баница.
Иначе, в следобедна разходка по пешеходната зона, облята от буйна пролетна зеленина, улични лампи в ретро стил и открити тераси на кафенета и ресторанти, излязоха множество софиянци. IБГНЕС