Авария в електроразпределителната мрежа остави без ток сградата на Пътна полиция в Хасково.
Без електричество са и други сгради в съседство.
Поради тежката авария днес, 20 март, няма да бъдат предоставяни услуги по регистрация на пътни превозни средства и приемане на заявления за издаване на свидетелства за управление на МПС, информират от ОД на МВР Хасково.
Служители на електроразпределителното дружество са на терен и работят за отстраняване на аварията.
Услугите по получаване на заявления за издаване на свидетелства за управление на МПС и заплащане на връчени наказателни постановления и фишове за наложени административни наказания ще бъдат извършвани в сградата на сектор „Български документи за самоличност“, на улица Атон 2 в града. | БГНЕС