Тежка катастрофа отне живота на двама души в София

Инцидентът е станал на Околовръстното шосе в столицата, при отбивката за бул. "България". 

 

Двама души са загинали при тежка катастрофа в София. 

Инцидентът е станал на Околовръстното шосе в столицата, при отбивката за бул. "България". 

Според свидетели автомобилът им се е ударил в стълб.

На мястото на инцидента са пристигнали полицейски коли, линейки и екип на
пожарната.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон