Тапа на магистрала "Тракия" заради катастрофа

Временно е ограничено движението при км 29 на АМ "Тракия" в посока София поради ПТП.

 

Задръстване се е образувало на АМ "Тракия" тази сутрин. Причината е катастрофа.

Временно е ограничено движението при км 29 на АМ "Тракия" в посока София поради ПТП.
Шофьорите, които пътуват в посока София изчакват на място.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон