Снегорин изгоря на Северната тангента на София, задръстването е километрично

снимка: катастрофи в София

Минути след 9.00 часа тази сутрин снеговалежът в столицата спря. 

Снегорин горя на Северната тангента на София в четвъртък сутрин. Задръстването в посока Бургас е километрично. Минути след 9.00 часа тази сутрин снеговалежът в столицата спря. 

Потребители на групи в социалната мрежа, които подават актуална информация за трафик и инциденти в столицата, разпространиха кадри на снегопочистващата машина в пламъци. 

Снегоринът е пламнал в района на отбивката за Костинброд. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон