Сидни Суини: Готова съм да се бия на ринга и извън екрана

Актрисата премина през сериозна физическа подготовка за ролята си във филма „Кристи“, посветен на американската боксьорка Кристи Мартин.

 

Актрисата от Euphoria Сидни Суини заяви, че би участвала в истински боксов мач, след като премина през сериозна физическа подготовка за ролята си във филма „Кристи“, посветен на американската боксьорка Кристи Мартин.

„Бих участвала в благотворителен мач, това би било страхотно“, каза Суини в интервю за Sportscasting.com.

Актрисата сподели, че ролята ѝ е дала много сила и увереност: „Чувствам, че съм взела част от силата на Кристи. Имам нейния плам и борбен дух. Имам свиреп ляв прав удар — готова съм да се хвърля в битката.“

За да влезе в образа, Суини е преминала през тежък режим с треньори и диетолози, качвайки около 13 килограма. „Работих с нутриционист, фитнес инструктор и боксов треньор. Увеличихме калориите, пиех протеинови шейкове, ядох много сандвичи с фъстъчено масло и сладко, млечни шейкове – постоянно ядях, защото тренирахме непрекъснато“, разказа тя пред Variety на кинофестивала в Торонто.

Суини признава, че тренировките са били интензивни и болезнени: „Буквално ме пребиваха. Между дублите слагаха лед на лицето ми, имах сериозни синини.“ | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон