СЕМ избра Габриела Наплатанова за председател

Наплатанова бе избрана единодушно само с един въздържал се.

Съветът за електронни медии избра Габриела Наплатанова за председател за една година.

Само един от членовете на медийния регулатор гласува с "въздържал се". 

Наплатанова бе предложена от досегашния председател на СЕМ Симона Велева, чийто едногодишен мандат изтече на 22 април. Номинацията ѝ бе подкрепена от Къдринка Къдринова и Пролет Велкова, Галина Георгиева се въздържа. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон