СДВР задържа двама автокрадци след гонка в "Надежда"

Задържаните са част от по-голяма организирана престъпна група.

Двама автокрадци бяха задържани късно снощи след гонка в столичния квартал "Надежда".

Заподозрените влезли в полезрението на органите на реда в момента на кражба на кола. Столични полицаи пристъпили към извършване на арест, но двамата оказали съпротива. В опит за бягство, блъснали патрулна кола.

Според информация на обществената телевизия двамата задържани са част от по-голяма организирана престъпна група.

От полицията заявиха, че и двамата са известни с "богато криминално минало - основно с кражби на автомобили". Прякорът на единия е "Джуджето".

Разследването на случая продължава. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон