Двама автокрадци бяха задържани късно снощи след гонка в столичния квартал "Надежда".
Заподозрените влезли в полезрението на органите на реда в момента на кражба на кола. Столични полицаи пристъпили към извършване на арест, но двамата оказали съпротива. В опит за бягство, блъснали патрулна кола.
Според информация на обществената телевизия двамата задържани са част от по-голяма организирана престъпна група.
От полицията заявиха, че и двамата са известни с "богато криминално минало - основно с кражби на автомобили". Прякорът на единия е "Джуджето".
Разследването на случая продължава. | БГНЕС