Работник се барикадира в кабинета на главния инженер в гараж "Земляне"

Мъжът не е бил доволен от условията на работа.

Работник в гараж "Земляне" се барикадира за кратко тази сутрин в кабинета на главния инженер.

По информация на бТВ и БНР мъжът не е бил доволен от условията на работа в автотранспорта.

На място са пристигнали екипи на полицията и спешна помощ.

При иницента няма пострадали, минути след 9.30 часа, работникът е изведен от полицаите. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон