Полицията в Бургас задържа шофьор, хванат да управлява автомобил след употреба на алкохол с концентрация - 3,29 промила. Случаят е от вчера, тогава новините съобщиха и за друг фрапиращ случай - във Врачеш, при рутинна проверка, беше задържан водач с 4,23 промила алкохол.
Задържането на пияни шофьори е ежедневие, съдейки по полицейските бюлетини на всички ОД на МВР в страната, предава репортер на БГНЕС.
52-годишният пиян шофьор с "Мазда 5"е задържан около 13.15 часа вчера в района на бензиностанция "Лукойл" на изхода на Бургас в посока София. Водачът дал кръвна проба за химически анализ. Задържан е за срок до 24 часа, а автомобилът му е иззет.
По случая е образувано бързо производство. | БГНЕС