Полицията хвана втори рекордьор по пиянство зад волана

След случая във Врачеш, новият случай е от Бургас.

Полицията в Бургас задържа шофьор, хванат да управлява автомобил след употреба на алкохол с концентрация - 3,29 промила. Случаят е от вчера, тогава новините съобщиха и за друг фрапиращ случай - във Врачеш, при рутинна проверка, беше задържан водач  с 4,23 промила алкохол.

Задържането на пияни шофьори е ежедневие, съдейки по полицейските бюлетини на всички ОД на МВР в страната, предава репортер на БГНЕС.

52-годишният пиян шофьор с "Мазда 5"е задържан около 13.15 часа вчера в района на бензиностанция "Лукойл" на изхода на Бургас в посока София. Водачът дал кръвна проба за химически анализ. Задържан е за срок до 24 часа, а автомобилът му е иззет.

По случая  е образувано бързо производство. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон