Полицейска патрулка катастрофира на Околовръстното в София, задръстването е огромно

На място има още една полицейска кола.

Полицейска кола е катастрофирала на столичното Околовръстно шосе, видя репортер на БГНЕС.

Инцидентът е станал малко след детелината на Бояна в посока кв. "Младост". 

Полицейският автомобил е в средната лента на пътя, като предно дясно колело е откъснато, а зад патрулната кола се е ударил джип. 

На място има още една полицейска кола. Причините за катастрофата се изясняват. 

Задръстването в района е огромно.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон