Плащането на билетче в трамвая с банкова карта ще бъде отчетено на 2 януари

От Центъра за градска мобилност припомнят важна информация за плащанията с банкови карти в градския транспорт в София.

Плащането на пътувания, направени днес, 31 декември, и на 1 януари в градския транспорт в София, ще бъдат отчетени и таксувани по банковите карти на 2 януари.

Важното уточнение правят от ЦГМ във връзка с предстоящото преминаване към еврото като официална валута, предаде БГНЕС.

Зоните за платено паркиране не работят за Нова година

Ако пътуването се осъществява след 04:00 часа на 31 декември, известието за плащане (SMS, push и др.) може да бъде получено на 1 януари. Пътуванията, направени на 31 декември и 1 януари, ще бъдат отчетени и таксувани по банковите карти на 2 януари. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон