„Пирогов“ с профилактични прегледи за Деня на сърцето

С тази инициатива най-голямата ни спешна болница отбелязва Световния ден на сърцето.

Профилактични прегледи за сърце се провеждат днес в университетската спешна болница „Пирогов“. Те са насочени към хора, които са стентирани или вече са преживели инфаркт. 

С тази инициатива най-голямата ни спешна болница отбелязва Световния ден на сърцето 29 септември.

Прегледите се организират и реализират от екипа на Клиниката по кардиология на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“. Днес прегледите ще бъдат водени от проф. Мария Миланова - началник на Клиниката по кардиология, д-р Димитър Валериев - завеждащ Отделението по  кардиологична реанимация и техните екипи. 

Те се проведат на територията на партерния етаж на кардиологията на „Пирогов“ с начален час 9. І БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон