Пет района в центъра на София са без ток заради авария

Електрозахранването ще бъде възстановено около 18.15 ч

Централните части на София останаха без ток днес заради авария. 

Както БГНЕС вече информира електрозахранването бе прекъснато в 16.15 часа. Аварията засегна община Оборище, Триадица, Лозенец, Лозенец – център, Красно село, както и община Средец.

От Електрохолд съобщиха за БГНЕС, че към 16.45 часа електрозахранването е въстановено в повечето райони.  

Без ток продължават да са в ж.к. Лозенец и в квартал Иван Вазов. Според информацията на сайта на електрозахранването ще бъде възстановено около 18.15 часа. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон