През нощта екипите, ангажирани с почистването на столицата от сняг са обработили със смеси против заледяване улици , по които се движи общественият транспорт , както и общинските пътища, които свързват населените места в общината. Опесъчени са и пътищата в ПП „Витоша“ – "Драгалевци - Алеко" и "Бояна – Златни мостове" . В момента продължава избутването на сняг във "Връбница" и разпръскването на смеси по вътрешнокварталните улици в "Овча купел" и "Кремиковци ". Екипите ще продължат работата си и през деня. Градският транспорт изпълнява всички свои маршрути.
Поради опасност от заледяване и появата на т.н „черен лед“ от общината напомнят на пешеходците и шофьорите да бъдат внимателни при своето придвижване в града. Водачите да излизат на пътя само с добре оборудвани за зимата автомобили със зимни гуми и да шофират със съобразена със зимните условия скорост. Напомняме на управителите на търговски обекти и на жилищни сгради да почистят прилежащите части на тротоарите към сградите. | БГНЕС
Пътната обстановка в София е нормална, движението се извършва при зимни условия
Градският транспорт изпълнява всички свои маршрути.