Обстановката в София е нормална, движението се извършва при зимни условия

Продължават обработките със смеси против заледяване на пътища, по които се движи масовият градски транспорт

През нощта са извършени обработки със смеси против заледяване в районите „Панчарево“, с. Железница и с. Плана. Опесъчени са и пътищата в ПП „Витоша“ – "Драгалевци  - Алеко" и "Бояна – Златни мостове". При необходимост пътищата в ПП „Витоша“ ще се затварят за движение с цел опесъчаване, след което движението ще се възстановява. Обстановката в града е нормална, а движението се извършва при зимни условия, съобщиха от Столична община. 

Продължават обработките със смеси против заледяване на пътища, по които се движи масовият градски транспорт в районите „Банкя“, „Овча Купел“, „Витоша“ и „Панчарево“, както и общинските пътища в Панчарево. Започват обработки на опасни и стръмни участъци в столицата. Напомняме на водачите на пътно-транспортни средства да шофират със съобразена скорост и да излизат на пътя с автомобили със зимни гуми. | БГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон