Два трамвая и микробус са се ударили късно снощи в района на Централна гара. Инцидентът е станал между булевардите „Христо Ботев“ и „Мария Луиза“.
На място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. Все още не е ясно дали има пострадали.
БГНЕС припомня, че това е пореден инцидент с трамвайни мотриси в София за последните месеци. Най-сериозният беше от 2 септември, когато трамвай оставен без надзор от ватмана, беше подкаран от 22-годишен мъж и се удари в подлез на кръстовището на бул. „Михай Еминеску“ и ул. „Цар Иван Асен Втори“. На 13 октомври кола и трамвай се удариха на бул. „Константин Величков“ в отсечката между бул. „Тодор Александров“ и бул. „Възкресение“. На 23 октомври два трамвая се удариха в района на гара „Подуяне“. I БГНЕС