Намушкаха 12-годишно дете в столично училище

Инцидентът е станал тази сутрин в 94-то СУ "Димитър Страшимиров" в квартал "Христо Ботев". 

 

Дете на 12 години е намушкано с нож от 15-годишен ученик от същото училище, предаде репортер на БГНЕС.

Инцидентът е станал тази сутрин в 94-то СУ "Димитър Страшимиров" в квартал "Христо Ботев". 

Пострадалото дете е откарано в "Пирогов", където се изяснява състоянието му.IБГНЕС

Последвайте ни и в google news бутон